Vyzkoušejte rovněž nové produkty:
Dragon Power
Vimax Pills
UP je nejsilnější z těchto doplňků stravy.
 
Poradenství Ultra Potence
Máte otázky?
Nevíte jak si objednat?
Chcete nám poděkovat na email?
Napište na info@ultrapotence.cz.
Garance 100% kvality

Zdraví, bezpečnost a vaše spokojenost jsou pro nás nejdůležitější, a proto je produkt UP, který prodáváme, již více než 14 let na trhu! Zde si přečtěte více o naší garanci:

Garance 100% kvality produktu

Doporučeno lékaři

Dr. Jani Taazek Rajan MD
Sexuolog

Profesor na známé univerzitě K.E.B. Hospital v Bombaji

Přírodní produkt Up4men byl schválen uznávanými lékaři
 
Recenze

Začal jsem brát tyto tablety na místo viagry, protože způsobovala problémy se srdcem a přírodní doplněk UP působí jako přírodní viagra a proto je skvělou náhradou viagry, navíc nemá žádné vedlejší účinky pro zdraví.
Michal, 55 let, Praha

Nyní už nemám problémy s erekcí, na každé párty jsem král a postaví se mi i když piju alkohol celou noc, moje výdrž se rovněž zvýšila. Doporučil jsem ho proto kamarádům a jsou s ním zatím rovněž velmi spokojení. Děkuju Vám za tento zázrak!
Peter, 24 let, Mikulov

Pokud chcete vyzkoušet s partnerom přírodní afrodiziakum, tento doplněk stravy je pro vás příjemné zpestření, i když není lékem ale doplňkem, je lepší než Dragon Power, můj dlouhodobý partner ho užíva po jídle, když si chceme prodloužit pohlavní styk a pro lepší vzrušení.
Rebeka, 29 let, Ostrava

Nejlepší doplňky stravy
Přírodní doplňky stravy, zvýšení potence, zlepšení erekce

 

JAKÉ JE SLOŽENÍ TABLETEK UP?


Zlepšení erekce, zvýšení potenceTajemství se skládá z vícero složek, které mají přízdnivý vliv na vaše tělo, dokonce po dobu až 5 dní.

Rehmannia glutinosa – extrakt z kořene Rehmannie

Podle tradiční medicíny je tato bylina považována za tonikum a diuretikum. Její účinnost je prokázána při anómii, problémech močových cest a při závratích.

Panax Ginseng – extrakt z ženšenu.

Pochází z východní Asie a Severní Ameriky. Ženšen je trvalá rostlina. Ginsegul čínsky a korejský anebo Panax Ginseng je známý na dálném východě jako kořeň života, protože zpomaluje proces stárnutí a udržuje touhu po životě. Číňani tvrdí, že ženšen dokáže vyléčit celou řadu onemocnění: impotenci, anémii, poruchy trávení, nespavost, únavu, poruchy krevního oběhu, dokáže regulovat krevní tlak, zlepšuje činnost mozku. Taktéž stimuluje žlázy s vnitřní sekrecí a umožnuje lepší vstřebávání vitamínů a minerálů. Tuto složku může obsahovat i produkt Vimax Pills.

Dioscorea opposita – extrakt z Wild Yam

Dioscorea Opposita je známá svými blahodárnými účinky. Snižuje hladinu cholesterolu, má protizápalové účinky, používa se při problémech s podrážděnými střevy, podráždeného žaludku a žlučníku, normalizuje hladinu hormonů, posiluje imunitní systém.

Lycium barbarum - extrakt ze severské Goji

Goji (Kustovnica Čínska) obsahuje vitamin B1, B2, C, vyváženou kombinací látek potřebných pro správné fungování metabolizmu. Obsahuje bílkoviny jako jsou vápník, chrom, železo, hořčík, fosfor, draslík, sodík a zinek. Goji Berry obsahuje značné množství vlákniny (21 %). Goji Berry s jeho plody zlepšuje krevní oběh, posiluje srdce, zpomaluje stárnutí, zvyšuje vytrvalost, má protirakovinné účinky, zlepšuje léčbu diabetu, upravuje obsah lipidů v krvi, pomáhá při vysokém krevním tlaku. Lékářský výzkum zaznamenal řadu živin obsažených v severské Goji Berry, který patží mezi nejhodnotnější druhy ovoce.

Alpinia Oxyphylla - extrakt z Alpínie léčivé

Posiluje činnost ledvin a sleziny, čímž se zvyšuje sexuální touha. Pro lepší výsledky také doporučujeme kombinaci tabletek UP s produktem Vimax zvětšení penisu pro muže. Má příznivé účinky na trávení, odstraňuje příznaky nadýmání břicha, pomáha při průjmech, anorexii, po fyzické námaze, anebo po celkové únavě organizmu.

Poria Cocos - extrakt z Pornatky kokosové

Pori je houba, která roste v kořenech borovice, které jsou často používány v čínské bylinné medicíně. Je to přírodní tonikum, posiluje funkci sleziny. Pori zlepšuje rovněž imunitní systém a pomáha k zlepšení erekce.

Cinnamomum Cassia – extrakt z kůry skořice

Extrakty z kůry skořice pomáhají lidem s cukrovkou. Snižují hladinu cukru v krvi. Jsou to přírodní antioxidanty, které snižují výskyt onemocnění, regulují chuť na jídlo, zlepšují krevní oběh, posilují funkci mozku, dodávají energi, odstraňují pocity únavy a zvyšují odolnost proti patogenům.


 
Přírodní doplňky stravy - zlepšení erekce, zvýšení potence
UP - zlepšení erekce
Vimax Pills - odstranění predčasná ejakulace
Dragon Power - přírodní rostlinné afrodiziakum
Přírodní doplňky výživy na přírodní zvýšení potence