Vyzkoušejte rovněž nové produkty:
Dragon Power
Vimax Pills
UP je nejsilnější z těchto doplňků stravy.
 
Poradenstvo Ultra potence
Máte otázky?
Nevíte jak si objednat?
Chcete nám poděkovat na email?
Napište na info@ultrapotence.cz.
Garance 100% kvality

Zdraví, bezpečnost a vaše spokojenost jsou pro nás nejdůležitější, a proto je produkt UP, který prodáváme, již více než 14 let na trhu! Zde si přečtěte více o naší garanci:

Garancia 100% kvality produktu

Doporučené lékaři

Dr. Jani Taazek Rajan MD
Sexuolog

Profesor na známé univerzitě K.E.B. Hospital v Bombaji

Přírodní produkt Up4men byl schválen uznávanými lékaři
 
Recenze

Začal jsem brát tyto tablety na místo viagry, protože způsobovala problémy se srdcem a přírodní doplněk UP působí jako přírodní viagra a proto je skvělou náhradou viagry, navíc nemá žádné vedlejší účinky pro zdraví.
Michal, 55 let, Praha

Nyní už nemám problémy s erekcí, na každé párty jsem král a postaví se mi i když piju alkohol celou noc, moje výdrž se rovněž zvýšila. Doporučil jsem ho proto kamarádům a jsou s ním zatím rovněž velmi spokojení. Děkuju Vám za tento zázrak!
Petr, 24 let, Mikulov

Pokud chcete vyzkoušet s partnerom přírodní afrodiziakum, tento doplněk stravy je pro vás příjemné zpestření, i když není lékem ale doplňkem, je lepší než Dragon Power, můj dlouhodobý partner ho užíva po jídle, když si chceme prodloužit pohlavní styk a pro lepší vzrušení.
Rebeka, 29 let, Ostrava

Nejlepší doplňky stravy
Přírodní doplňky stravy, zvýšení potence, zlepšení erekce

NEJLEPŠÍ VYSOCEÚČINNÝ DOPLNĚK STRAVY KE ZVÝŠENÍ POTENCE


Naši zákazníci potvrzují tyto účinky UP kapslí:

  • Napomáhají trvale zlepšit erekci, zlepšují pohlavní styk.
  • Zpomalují proces ejakulace a tím zabraňují predčasné ejakulaci.
  • Zvýšují sexuální výdrž a výkon.
  • Zlepšují sexuální aktivitu.
  • Zlepšují orgazmus s partnerkou.
  • Zvyšují libido.
  • Zvyšují potenci.

Zde je několik hodnocení zaslaných našimi zákazníky:

Upřímně si myslím, že tento výrobek omlazuje minimálně o 20-25 let, a opravdu jsem si nevšiml žádných vedlejších účinků. Zkoušel jsem už mnoho výrobků různých značek, ale vzhledem k tomu, že trpím Parkinsonovou chorobou mi škodili jejich vedlejší účinky. Tři dny poté, co jsem vyzkoušel první kapsli mi partnerka řekla, že jsem šílený stařec... Kapsle mi dodaly více energie, a zvýšily můj sexuální výkon na maximum... Velké díky za takovéto kapsle!!!
Honza (54 let, Ostrava)

Mám 70 let a problémy s krví, na které užívám pravidelně tyto léky. Vrátily mi zpět mé mládí, a proto je doporučuji. Děkuji.
Josef (70 let, Praha)

Před pohlavním stykem s mojí partnerkou jsme si oba vzali po jedné tabletě. Co můžu říct? Pocit byl nepopsatelný... Můžu to nazvat fullsexom!!! V případě, že chcete více, stačí Vám jedna tableta k neskutečnému zážitku ze sexu.
Michal (37 let, Brno)

Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že tyto léky zaručeně zvyšují Vaše sebevědomí.
Martin (23 let, Plzeň)

Je to kouzlo pro pomoc na to, aby jsem uspokojil svou partnerku bez toho, aby jsem se cítil unavený. Vyvrcholení je dokonce intenzivnější, a přichází dřív!
Kristián ( 40 let, Olomouc)

Byl jsem zvědavý na výsledný efekt, 3-4 dny jsem experimentoval, zaznamenal jsem zlepšení erekce, orgazmus trval mnohem déle, a cítil jsem všetchno intenzivněji. Stojí za to to vyzkoušet.
Matěj (31 let, Znojmo)

Na doporučení svého lékáře jsem to zkusil a moje sexuální výkonnost se zlepšila. Cítím sa mnohem přítažlivější než před tím, i když jsem nikdy neměl problémy s erekcí, moje sebevědomí se zvýšilo a dokážu se při sexu vícec uvoľniť.
Pavel (29 let, Jeseník)

Rozhodl jsem se vzít si UP tabletku a během 4 dní moje manželka zaznamenala pozitívní změnu v našem sexuálním styku. Jsem spokojenější a nejsem tak moc unavený a vyčerpaný. Jsem přesvědčený o tom, že to není jen produkt na zvýšovaní potence, ale mnohem víc!!! Díky mé ženě jsem si jistý, že v nejbližší době zkusím i pilulky na zvětšení penisu!!!
Vladislav (44 let, Valašské Meziříčí)

Nevěřil jsem reklamám, vždyť kdo jim dnes věří... Takže jsem to musel zkusit, aby jsem dokázal říci, jaký je konečný efekt. Už mě netrápí žádny stres ani únava, moje sexuální výkonnost se zvýšila! Důvěřuju těmto lékům! Doporučuju je...
Luboš (33 let, Ústí nad Labem)

Míval jsem problémy s předčasnou ejakulací, tak jsem vyzkoušěl UP. Výsledky se dostavili hned. Děkuji Vám, zůstávám věrným zákazníkem
Daniel (48 let, Pardubice)

Vyzkoušel jsem několik podobných výrobků, které neměli žádné výsledky, dokonce měli vedlejší účinky. Jsem rád, že mi známý doporučil UP, protože jsem objevil opravdu nejlepší léky pro mně, které nemají žádné vedlejší účinky.
Ondřej (34 let, Český Těšín)

Děkuji. Myslím si, že mi to záchránilo manželství. Moje žena je o 15 let mladší. Nedokázal jsem být v posteli tak výkonný, aby jsem ji uspokojil, ale když máme kapsle UP, je po problémech! Už je užívají i mí přátelé, kterým jsem je doporučil... Doporučuju je všem...
Marek (57 let, Kolín)

Před 10 lety jsem začal mít z důvodu přirozeného stárnutí problémy s erekcí. Četl jsem různé recenze, sledoval reklamy, a nedokázal jsem se dočkat okamžiku, kdy vyzkouším prášky, které jsem si objednal. Později jsem si objednal také pilulky, protože s prášky jsem byl nadmíru spokojený. Byl jsem šťastný, protože "pracovaly" za mně, přičemž neměli žádné nežádoucí účinky. Byl to pro mně zázrak! Skutečně! Pilulky účinkují fantasticky, a jejich trvání je až 4 dny! Dokonce jsou i cenově dostupné (může si je dovolit koupit i důchodca). Doporučuji všem!
Radek (34 let, Liberec)

Dobrý den. Mám zakoupeny již další dvě krabičky, protože je užívám každý víkend. Tablety nabízím rovněž přátelům, kteří si je chválí, díky nim a dalším výborným tablety na podporu erekce, jako jsou například Vimax Pills, je náš sexuální život neustále aktivní.
Milan (26 let, Havířov)

Začal jsem brát prášky až tento týden, protože kvůli nemoci srdce nemůžu brát viagru. Už po prvním použití můžu říct, že jsem spokojený s výsledkem. Všiml jsem si, že se mi zlepšil i krevní tlak. Nemusím si ho už měřit každý den, což mi ušetřilo čas.
Petr (47 let, České Budějovice)

Začal jsem užívat prášky až ve svých 44 letech. Moje sexuální výkonnost je nyní mnohem lepší, a co je důležitější, netrpím už stresy, nebývám už psychicky ani fyzicky vyčerpaný, čehož si všimla i má rodina.
Erik (38 let, Prachatice)

 
Přírodní doplňky stravy - zlepšení erekce, zvýšení potence
UP - zlepšení erekce
Vimax Pills - odstranění předčasné ejakulace
Dragon Power - přírodní rostlinné afrodiziakum
Přírodní doplňky stravy na přírodní zvýšení potence