Vyzkoušejte rovněž nové produkty:
Dragon Power
Vimax Pills
UP je nejsilnější z těchto doplňků stravy.
 
Poradenství Ultra Potence
Máte otázky?
Nevíte jak si objednat?
Chcete nám poděkovat na email?
Napište na info@ultrapotence.sk.
Garance 100% kvality

Zdraví, bezpečnost a vaše spokojenost jsou pro nás nejdůležitější, a proto je produkt UP, ktorý predávame, již více než 14 let na trhu! Zde si přečtěte více o naší garanci:

Garance 100% kvality produktu

Doporučeno lékaři

Dr. Jani Taazek Rajan MD
Sexuolog

Profesor na známé univerzitě K.E.B. Hospital v Bombaji

Přírodní produkt Up4men byl schválen uznávanými lékaři
 
Recenze

Začal jsem brát tyto tabletky na místo viagry, protože způsobovala problémy se srdcem a přírodní doplněk UP působí jako přírodní viagra a proto je skvělou náhradou viagry, navíc nemá žádné vedlejší účinky pro zdraví.
Ján, 55 let, Bratislava

Nyní už nemám problémy s erekcí, na každé párty jsem král a postaví se mi i když piju alkohol celou noc, moje výdrž se rovněž zvýšila. Doporučil jsem ho proto kamarádům a jsou s ním zatím rovněž velmi spokojení. Děkuju Vám za tento zázrak!
Peter, 24 let, Košice

Pokud chcete vyzkoušet s partnerom přírodní afrodiziakum, tento doplněk stravy je pro vás příjemné zpestření, i když není lékem ale doplňkem, je lepší než Dragon Power, můj dlouhodobý partner ho užíva po jídle, když si chceme prodloužit pohlavní styk a pro lepší vzrušení.
Rebeka, 29 let, Čadca

Nejlepší doplňky stravy
Přírodní doplňky stravy, zvýšení potence, zlepšení erekce

NEJLEPŠÍ TABLETY NA ZVÝŠENÍ POTENCE


Naši zákazníci napsali:

Odpověď na otázku
Marian: UP je velmi silný výrobek. Doporučuju léčbu spolu s produktem Dragon Power. Produkty vám pomohou tehdy, pokud je užíváte dlouhodobě. Předávkování může poškodit váš zdravotní stav, ale to hrozí pouze při výrazném zvýšení doporučené dávky.

Odpověď na otázku
Stačí jen jedna kapsle a účinek má silnější než kombinace vícero léků.

Marian 
Který produkt má lepší účinek na zvýšení sexuální výkonnosti? Kapsle UP anebo Dragon Power? Jaký je mezi nimi rozdíl a doporučené užívání. Chtěl bych rovněž vědět, zda se dá kapslemi předávkovat, anebo zda mi jejich dlouhodobé užívání nezpůsobí nějaké zdravotní obtíže. Nejraději by jsem slyšel nějaké doporučení od zákazníků, kteří už mají zkušenost s některými z těchto produktů. Děkuji vám za odpovědi!

Marian 
Může se UP kapsle užívat současně s viagrou anebo jiným podobným lékem? Zvýší se tím jejich účinnost?

Odpověď na otázku
Vzorek si můžete objednat na našich webových stránkách, všechny ingredience jsou přírodní a výrobek nemá žádné vedlejší účinky.

Fedor
Kde si můžu objednat vzorek? Děkuji za odpověď.

Marius
Problém je v tom, že kapsle se prodávají v malém množství, proto je mnohem pohodlnější je prodávat přes internet něž v lékárně.

Odpověď na otázku 
Marius: Po otevření produktu by měl být spotrebován do 2 měsíců. Jsou ovšem i případy, že po uplynutí 2 měsíců od otevření produktu byl lék užíván a neměl žádné negativní účinky.

Marius
Ahojte, chtěl by jsem vědět, proč je v lékárně zakázáno prodávat UP kapsle, děkuji

Odpoveď na otázku
Ján: Ano. Stačí nám napsat na email.

Ján
Takže vzorky UP je možno objednat jen zde?

Odpověď na otázku
Daniel: Vzorky si objednáte tehdy, když napíšete na email. Je možné objednat více produktů se zárukou vrácení peněz 30 dní na stránce. Poštovné však není v cene. Můžete využít i jednu z našich slev. Například sleva pro zákazníky Ultra Potence: Nejnižší Vimax cena se slevou 10 procent pro všechny zákazníky. Napište za jméno SL10 při objednávce na vimaxoficial.cz a získejte slevu až 10 procent a dopravu zdarma.

Daniel
Jak si objednám vzorky UP?

Odpověď na otázku
Michal: Na etiketě výrobku jsou uvedeny všechny informace, které potřebujete.

Michal
Chtěl bych vědět jaké jsou základní látky uvedené v prezentaci produktu a jaké jsou další látky, které kapsle obsahují, děkuji!

Odpověď na otázku
Kristian: Při hypertyreóze by jsem se poradil s lékařem. Kapsle UP obsahují některé složky, které zvyšují průtok krve, a způsobují pročištění cév na přírodní bázi.

Kristian
Můžu užívat kapsle, i když trpím hypertyreózou?

Odpověď na otázku
Ján: Poskytujeme přírodní vzorky, stačí jen zadat vaší adresu a můžeme vám to doručit kurýrem přímo až domů.

Ján
Mám zájem o vzorky. Je-li to přírodní produkt, chtěl by jsem ho vyzkoušet. Ještě se chci zeptat zda se je možné zboží doručit přímo domů.

Odpověď na otázku
Rado: Není třeba pochybovat, protože máte všechny důležité informace na webových stránkách. Pokud si je přesto chcete objednat, tak bych poradil zkusit poprvé přírodní afrodiziakum na erekci a zvýšení potence Dragon Power. Máme vzorky produktu, ale poštovné musíte platit vy a v případě zájmu je možné si objednat také mnohem silnější UP.

Rado
Zatím nemám žádnou zkušenost s takovýmito produkty. Právě proto by jsem chtěl zkusit vzorky některých léků, chtěl by jsem vědět nějaké informace o produktech.

Odpověď na otázku
Matouš: Poplatky za dopravu se pohybují přibližně okolo 5 Eur po celé republice.

Matouš
Nazdar, prosím vás povězte mi jaké je poštovné při objednání vzorků.

Odpověď na otázku
Jakub: Jak můžete vidět na našich webových stránkách, všechny ingrediencie jsou přírodní a výrobek nemá žádné vedlejší účinky. Doporučujeme UP kapsule. Balení obsahuje 8 kapslí a jedna kapsle s prodloženým působením má účinek po dobu 3 až 4 dní. Krabice stojí 80 eur + 3 eura poštovné.

Jakub
Dobrý den, mám pár otázek ohledně kapsle UP. Jaké jsou vedlejší účinky, případně může nastat po jejich konzumaci zvracaní nebo nevolnost. Dále se chci zeptat na cenu léku a na jeho složení.

Odpověď na otázku
Libor: Ano, doprava je zdarmo. Platí při objednávce balení nad 100 Eur.

Libor
Je možno zdarma odeslat vzorky UP kapslí?

Odpověď na otázku
Ján: V první řadě byste měli vědět, jaký lék hledáte. Náš rozsah je poměrně široký. Kromě UP nezlomná erekce je oblíbený i Vimax zvětšení penisu, Kotrla jsou vhodné pro každého.

Ján
Potřeboval by jsem poradit s výběrem tabletek vhodných pro mně. Chtěl bych vědět, jaký mají vliv, a které si objednat... díky

Odpověď na otázku
Alex: Jak si můžete přečíst na našich webových stránkách, všechny ingredience jsou přírodní a výrobek nemá žádné vedlejší účinky. Avšak, zkuste nejprve polovinu kapsle. Váš věk nemá žádný vliv na užívání léků.

Alex
Chtěl bych vědět zda je UP 100% přírodní. Mám 40 let a nemám žádné zdravotní problémy a chtěl by jsem vědět, zda je nějaká šance, že se mi zhorší zdravotní stav při užívání těchto kapslí. A jaké jsou možné vedlejší účinky, děkuji

Peter
Myslíte si, že by bylo dobré snížit dávku na polovinu tablety?

Odpověď na otázku
Jozef: Radil by jsem vám, aby jste se pokusil o léčbu s ověřeným produktem Dragon Power a doplňkem stravy Semenax. K dosažení nejlepších výsledků, by jste měl mít léčbu čtyři měsíce. Semenax doporučujeme především mužům, kterí chtějí zvýšit kvalitu a množství spermií.

Jozef
Je možné kombinovat UP kapsle s produktem Dragon Power? Jak dlouhá má být je třeba k dosažení výsledků? Děkuji.

Odpověď na otázku
Mário: Nemyslím si, že tam je nějaká souvislost. Ochranná kapsle se rozpustí téměř okamžitě. Nevím, zda to je případ předávkování. Vždy si je potřeba dávat pozor na to, aby jste nepřekročili doporučenou dávku!

Mário
V poslední době jsem pilulku, kterou jsem užíval otevřel a konzumoval jsem ji bez ochranného pouzdra. Mám pocit jakoby mi to zvýšilo krevní tlak a pulz. Je to normální?

Odpověď na otázku
Miro: Vzhledem k tomu, že UP kapsle obsahují složky s účinkem zvýšení průtoku krve měl by jste se poradit se svým specialistou. Bez konzultace vám to nedoporučuji. Záleží také na tom, kdy byla operace vykonána a zda je pacient stále léčen.

Miro
Je vhodné užívat UP i po opersci srdce?

Odpověď na otázku
Simon: Radil by jsem vám, aby jste zkusil Ejacontrol nebo Semenax. V případě jakýchkoli otázek nebo pochybností se neváhejte zeptat.

Simon
dobrý den, mám problémy s ejakulací (predčasná ejakulace) jak mám tento problém řešit?

Odpověď na otázku
Marian: Pokud máte už déle problémy s erekcí a pocit, že máte malou výkonnost a sexuální výdrž. Absorpce speciálních složek je pomalá, proto mají kapsle dlouhodobý efekt. Pokud máte problémy s erekcí a potencí, anebo chcete, aby byl váš partner spokojený a chcete mu poskytnout nezapomenutelné okamžiky jedna tableta v případě potřeby (1 hodinu před pohlavním stykem) dokáže udělat zázraky.

Marian
Kdy je vhodné používat kapsle Up?

Odpověď na otázku
Vasil: Doporučoval bych vám kapsle UP spolu s dalším přírodním produktem z rostlin Vigrx Plus. Nejlepší by pro vás bylo zkusit zatím jen polovinu tabletky.

Vasil
Je mi 61 let a mám velmi slabou erekci, co můžu udělat pro její zlepšení?


 

 
Přírodní doplňky stravy - zlepšení erekce, zvýšení potence
UP - zlepšení erekce
Vimax Pills - odstranění predčasná ejakulace
Dragon Power - přírodní rostlinné afrodiziakum
Přírodní doplňky stravy na přírodní zvýšení potence