Vyzkoušejte rovněž nové produkty:
Dragon Power
Vimax Pills
UP je nejsilnější z těchto doplňků stravy.
 
Poradenství Ultra Potence
Máte otázky?
Nevíte jak si objednat?
Chcete nám poděkovat na email?
Napište na info@ultrapotence.cz.
Garance 100% kvality

Zdraví, bezpečnost a vaše spokojenost jsou pro nás nejdůležitější, a proto je produkt UP, který prodáváme, již více než 14 let na trhu! Zde si přečtěte více o naší garanci:

Garance 100% kvality produktu

Doporučené lékaři

Dr. Jani Taazek Rajan MD
Sexuolog

Profesor na známé univerzitě K.E.B. Hospital v Bombaji

Přírodní produkt Up4men byl schválený uznávanými lékaři
 
Recenze

Začal jsem brát tyto tablety na místo viagry, protože způsobovala problémy se srdcem a přírodní doplněk UP působí jako přírodní viagra a proto je skvělou náhradou viagry, navíc nemá žádné vedlejší účinky pro zdraví.
Michal, 55 let, Praha

Nyní už nemám problémy s erekcí, na každé párty jsem král a postaví se mi i když piju alkohol celou noc, moje výdrž se rovněž zvýšila. Doporučil jsem ho proto kamarádům a jsou s ním zatím rovněž velmi spokojení. Děkuju Vám za tento zázrak!
Peter, 24 let, Mikulov

Pokud chcete vyzkoušet s partnerom přírodní afrodiziakum, tento doplněk stravy je pro vás příjemné zpestření, i když není lékem ale doplňkem, je lepší než Dragon Power, můj dlouhodobý partner ho užíva po jídle, když si chceme prodloužit pohlavní styk a pro lepší vzrušení.
Rebeka, 29 let, Ostrava

Nejlepší doplňky stravy
Přírodní doplňky stravy, zvýšení potence, zlepšení erekce

Nejčastější otázky týkající se kapslí UP

Rádi Vám odpovíme na otázky o produktu, můžete se zeptat na všechno, co Vás zajímá, odpovíme na Vaše otázky, nabízíme Vám nonstop poradenství.
Up4men je přírodní léčivý produkt schválený uznávanými lékaři pokud chcete zlepšit erekci a zvýšit potenci.

Kdy je vhodné začít užívat kapsle?

Komu je doporučujete?

Jaké výsledky můžete očekávat?

Jaké jsou jejich vedlejší účinky?

Jak funguje UP?

Co zaručuje 100% efekt?

Jak jsou zabaleny balíky v případě objednávky?

Jak užívat kapsle po jejich zakoupení?
intrebare

Kdy je vhodné začít kapsle užívat?

raspuns

Dnes můžeme vidět, že v honbě za penězi jsou muži více vyčerpaní fyzicky i psychicky, což má za následek znížení zájmu o sex.

Čím je človek starší, tím klesá nejen zájem o sex, ale snižuje se i jeho potence, snížení libida a sexuální výdrže. Při těchto problémech jsou kapsle UP vhodné řešení pro Vás a navíc základní složky doplňku stravy zvyšují sexuální touhu, uvolňují cévy a zabezpečují lepší proudění krve nejen v mozku, ale také v celém těle.

  -
intrebare

Komu je doporučujete?

raspuns

Ak sa cítite fyzicky alebo psychicky vyťažený, skúste UP kapsule.

Doporučujeme je pro muže, který má problémy s potencí, anebo chce zlepšit svůj sexuální život s partnerkou.

Doporučuje se pro:

  • lepší sexuální život, který se stává příjemnějším;
  • zlepšení sexuální aktivity;
  • těm, kteří jsou fyzicky a psychicky zatíženi;
  • těm, kteří chcou zvýšit svojí potenci;
  • těm, kteří chcou zažít lepší orgazmus s partnerkou;
  • těm, kteří chcou přirozeně zlepšit svojí erekci;

  -
intrebare

Jaké výsledky můžete očekávat?

raspuns

UP uvolňuje nejen cévy, ale rovněž zvyšuje průtok krve, uvolňuje stres a poskytuje lepší kontrolu nad předčasnou ejakulací, čímž zabezpečuje větší reakci na sexuální stimuláci. Zkracuje dobu zotavení se medzi dvěma orgazmy.
Rozšířené cévy poskytují delší, silnější a lepší erekci, což udělá Vaší partnerku šťastnější.

Pokud trpíte předčasnou ejakulací, řešením pro Vás je UP kapsle. Použití kapslí pomáhá udržet si nad ní kontrolu, a tím Vám dokáže zabejistit větší důvěru.

Vzhledom k pomalému vstřebávání účinných látek v kapslích UP se může efekt projevit až za 5 dní. Proto pro rychlé zlepšení erekce doporučujeme kombinaci Ultra Potence s profuktem ​​Dragon Power - přírodní afrodiziakum na erekci a zvýšení potence.

  -
intrebare

Jaké jsou jejich vedlejší účinky?

raspuns

Existuje mnoho produktů, které zvýšují sexuální výdrž, no vzhledem k rychlým výsledkům tyto produkty mají nežádoucí účinky, jako například bolesti hlavy, vysoký krevní tlak a pod.,
Kapsle UP dokážou bez jakýchkoli vedlejších účinků zlepšit sexuální výkonnost, díky tomu, že kapsule UP jsou přírodní produkt, který se připravuje ze 100% přírodních surovin. Kapsule jsou lepší než nějaké nebezpečné léky na erekci, protože nemají ŽÁDNÉ nežádoucí učinky.

  -
intrebare

Jak UP funguje?

raspuns

UP kapsle jsou doplňkem stravy, jsou ve formě tablet, založených na 100% přírodní bázi, proto svým složením nezatěžují tělo, narozdíl od jiných produktů připravených v laboratoři.

Protože hovoříme o přírodných látkách, tento produkt není vnímán jako druh "intervence". Je to jednoduchý a přirozený produkt, který tělo přijímá bez rizika a působí na něho blahodárními učinky. Pamatujte si! UP není lék! UP kapsle je doplněk stravy.

UP je nejnověší produkt pro ty muže, kteří chcou zvýšit svou výkonnost a sexuální touhu a chcou zlepšit svůj imunitní systém. Doba potřebná pro absorpci je 4 hodiny, a výsledek je až do 5 dní, předávkování je možné jen tehdy, pokud se výrazně zvýší příjem doporučené dávky. Také doporučujeme! Vimax zvětšení penisu, pokud chcete zvětšit nejen výkonnost, ale i velikost, pomocí kombinace těchto dvou produktů.

  -
intrebare

Co zaručuje 100% efekt?

raspuns

Na naše produkty garantujeme 100% kvalitu hned od první požité kapsli. Jsme si více než jistí, že budete s výrobkem spokojení od prvního dne, takže zde pro Vás máme neodolatelnou nabídku: Prodáme jakékoli množství od nás (není nutné kupovat si několik balení, aby byla nabídka platná) vyzkoušejte některý náš produkt ( Vezměte 1 kapsli ), a pokud účinky nebudou splňovat vaše očekávání, anebo nebudete spokojení s výsledky můžete nám je vrátit, a my Vám vrátíme Vaše peníze a to za všechny neotevřená balení (poplatky za dopravu poštou však neproplácíme)

  -
intrebare

Jak jsou baleny zásilky v případě objednávky?

raspuns

V případě objednávky je doručení produktu diskrétní. Na balíku není ani náznak jeho obsahu. Můžeme Vám ho poslat poštou anebo kurýrem na vaši adresu, anebo si můžete produkt vyzvednout jako zásilku na poště.

  -
intrebare

Jak užívat kapsle po jejich zakoupení?

raspuns

Vzhledem k tomu, že tento produkt není lék, ale přírodní doplněk, který slouží ako podpora erekce, může ho užívat kdokoli s jistotou a bezpečně.

Kapsle UP byla navržena po dlouhodobém výzkumu, s přihlédnutím na správne množství složek. To je důvod, proč jeho složky mají blahodárný účinek. UP kapsle mají stálý účinek v rozsahu 4 až 5 dní. Speciální přísady se absorbují pomaleji, což má za následek dlouhodobý účinek.

Pokud máte problémy s erekcí a potencí, anebo chcete Vašemu partnerovi připravit nezapomenutelné okamžiky, už jedna pilulka může dělat zázraky!

Pilulky UP řeší problémy s potencí, znižují čas mezi sexuálními akty a jsou skvělým pomocníkem v boji proti stresu a vyčerpaní nervového systému, čímž se cítíte psychicky i fyzicky odolnější. Napomáhají také zlepšit fyzickou a duševní sílu.

  -

 
Přírodní doplňky stravy - zlepšení erekce, zvýšení potence
UP - zlepšení erekce
Vimax Pills - odstranění predčasná ejakulace
Dragon Power - přírodní rostlinné afrodiziakum
Přírodní doplňky stravy na přírodní zvýšení potence