Vyzkoušejte rovněž nové produkty:
Dragon Power
Vimax Pills
UP je nejsilnější z těchto doplňků stravy.
UP - zvýšení potence  
Poradenství Ultra Potence
Máte otázky?
Nevíte jak si objednat?
Chcete nám poděkovat na email?
Napište na info@ultrapotence.cz.
Garancia 100% kvality

Zdraví, bezpečnost a vaše spokojenost jsou pro nás nejdůležitější, a proto je produkt UP, který prodáváme, již více než 14 let na trhu! Zde si přečtěte více o naší garanci:

Garancia 100% kvality produktu

Doporučené doktormi

Dr. Jani Taazek Rajan MD
Sexuolog

Profesor na známé univerzitě K.E.B. Hospital v Bombaji

Prírodný produkt Up4men bol schválený uznávanými doktormi
 
Recenze

Začal jsem brát tyto tablety na místo viagry, protože způsobovala problémy se srdcem a přírodní doplněk UP působí jako přírodní viagra a proto je skvělou náhradou viagry, navíc nemá žádné vedlejší účinky pro zdraví.
Michal, 55 let, Praha

Nyní už nemám problémy s erekcí, na každé párty jsem král a postaví se mi i když piju alkohol celou noc, moje výdrž se rovněž zvýšila. Doporučil jsem ho proto kamarádům a jsou s ním zatím rovněž velmi spokojení. Děkuju Vám za tento zázrak!
Peter, 24 let, Mikulov

Pokud chcete vyzkoušet s partnerom přírodní afrodiziakum, tento doplněk stravy je pro vás příjemné zpestření, i když není lékem ale doplňkem, je lepší než Dragon Power, můj dlouhodobý partner ho užíva po jídle, když si chceme prodloužit pohlavní styk a pro lepší vzrušení.

Rebeka, 29 let, Ostrava

Nejlepší doplňky stravy
Přírodní doplňky stravy, zvýšení potence, zlepšení erekce

Nejlepší doplňky stravy na rychlé zlepšení erekce

Které tablety doporučujeme na zlepšení erekce mimo UP?

Tabletky na rychlé zlepšení erekce

UP je nejsilnější produkt na zlepšení erekce. Můžete rovněž vyzkoušet naše produkty Dragon Power a světoznámý Vimax Pills s dalšími účinky pro lepší sexuální zdraví.

Podívejte se na recenze těchto produktů.

Ultra Potence

UP obsahuje přírodní látky z rostlin, které výrazně zlepšují erekci, zlepšují pohlavní styk, zpomalují proces ejakulace a tím zabraňují predčasné ejakulaci, zvyšují sexuální rozkoš, která se stává intenzívnější, zvyšují sexuální energii a výdrž, což zajišťuje více orgazmů během pohlavního styku, zvýšují potenci a zvýšují plodnost, na základě zlepšení kvality spermií.

Ověřené složení Ultra Potence kapslí obsahuje přírodní extrakt Ženšen, koren z Rehmánie, Froctus lycii, což je prospěšné na zvýšení potence a zvýšení chuti na sex.

Dragon Power

Dragon Power je světoznámý produkt z Čínské medicíny pro lepší přirozené vzrušení a funguje jako přírodní afrodiziakum na erekci a zvýšení potence pro muže, který chce zlepšit svůj sexuální život bez nežádoucích účinků. Skladá se z přírodních látek Čínské medicíny jako jsou ovesné plody, asijský ženšen, ginko extrakt, extrakt ze sladkého dřívka, peruánská šalvjej a šafrán. Tyto látky léčí dysfunkci a problémy s erekcí.

Výhodou tohoto produktu je, že přirozenou formou dokáže zlepšit pocit vzrušení, dodat energii při sexu a odstranit nepříjemné problémy s předčasnou ejakulací, dokáže zpestřit váš sexuální život, protože tento produkt má rychlý nástup účinku a neobsahuje žádné škodlivé látky.

Vimax Pills

Vimax Pills jsou složeny z přírodních látek a to:
 Oves setý, Kajenské koření, Ginko dvoulaločný a Serenoa plazivá.
Všechny tyto rostlinné ingredience s nejvyšší kvality z celého světa se používají na výrobu tabletek Vimax Pills. Všechno to jsou přírodní látky, které příznivě působí na zlepšení erekce u mužů. Jsou to extrakty rostlin na přírodní bázi s vysokým obsahem látek, které zlepšují sexuální touhu a výdrž při pohlavním styku, natrvalo zlepšují erekci a zvyšují chuť na sex. Tablety Vimax Pills zaručeně nemají žádné nežádoucí účinky. Další z výhod proč se rozhodnout pro Vimax Pills je, že po minimální době užívání třech měsíců jsou výsledky trvalé a i po vysazení Vimax Pills se výsledný efekt nezmění.

Také výsledek průzkumu zákazníků ukazuje spokojenost ze strany zákazníků. Tablety Vimax zvětšení penisu přesvědčili již více než stovky mužů o jejich účinnosti.

Pro dlouhodobý efekt je vhodné užívat 1 tabletu denně. UP je vhodné rovněž kombinovat s dalšími doplňky stravy pro okamžité vzrušení (Dragon Power) a tabletami na zvěčšení penisu (Vimax Pills)

Pozor: Neužívejte více než dva produkty současně.
Doporučené podmínky užívání: Doporučujeme užívat 1 tabletu z každého produktu denně.
Maximální doporučená dávka: 2 tablety z 2 přípravků denně.

 
Přírodní doplňky stravy - zlepšení erekce, zvýšení potence
UP - zlepšení erekce
Vimax Pills - odstranění predčasná ejakulace
Dragon Power - přírodní rostlinné afrodiziakum
Přírodní doplňky stravy na přírodní zvýšení potence